KONST / Litografier / Litografiskt tryck 7539439
*
nr 753 9439
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografiskt tryck, efter Joan Miró, motivets mått: 26x20
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 17:51:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 20:24:33
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa joan miro joan miró litografier litografiskt tryck spanien spansk spanska sydeuropa
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Joan Miró
nr 753 9439
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografiskt tryck, efter Joan Miró, motivets mått: 26x20
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 20:24:33 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa joan miro joan miró litografier litografiskt tryck spanien spansk spanska sydeuropa
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17